Akcija!

3 veidu medus – liepu, meža, ziedu

18.98 12.00

Piegādes cena nav iekļauta cenā

Pārdevējs : Made With Love Kategorijas , Birkas , , ,

Apraksts

Meža medus

Krāsa: No gaiši dzeltenas līdz tumši brūnai

Meža ziedu medus krāsa var būt no dzeltenas līdz pat tumši brūnai. Tas ir bagātāks ar minerālvielām, salīdzinot ar gaišākajām medus šķirnēm. Meža medus tiek ieteikts lietot saaukstēšanās periodā pie augšējo elpceļu iekaisumiem, kā arī vispārējai organisma spēcināšanai un imunitātes stiprināšanai.

Liepu medus

Krāsa: Viegli dzeltenīgs vai zaļgani dzeltenīgs

Liepu ziedu medus ir caurspīdīgs ar dzeltenu vai zaļu nokrāsu. Tas ir ļoti aromātisks. Aromāts ir specifisks, atgādina aptiekas aromātu. Liepu ziedu medum piemīt antibakteriālas un pretiekaisuma īpašības; klepus laikā to var lietot kā atkrēpojošu un mīkstinošu līdzekli, īpaši kopā ar liepu ziedu tēju. To ieteicams lietot saaukstēšanās un drudža gadījumā; mazina nervoiztāti. Kristalizējoties kļūst balts.

Ziedu medus

Krāsa: No gaišas līdz tumši brūnai

Ziedu medu iegūst, bitēm pārstrādājot nektāru. Ziedu medus var būt monoflors- ražots no vienas augu sugas ziediem – vai poliflors – iegūts no dažādu augu sugu ziedu nektāra. Monofloro medu nosauc pēc tā auga sugas, no kuras vākts nektārs, piemēram, liepu, āboliņa medus. Dažādo ziedu medum krāsa var būt no pavisam gaišas līdz tumši brūnai, atkarībā no augiem, sezonas, reģiona.

Jautāt par preci

www.madewithlove.id.lv

www.madewithlove.id.lv@gmail.com